Primaria Comunei Rebricea - judetul Vaslui » Telefon: 0235.457050 » Program de lucru: Luni-Vineri 8-16

Portal E-Guvernare

Proiect implementat de către JUDEȚUL VASLUI, prin Consiliul Județean Vaslui ca lider de proiect, în parteneriat cu 15 U.A.T.-uri din județul Vaslui și care are ca obiectiv principal creșterea performanței actului administrativ prin eficientizarea activităților interne, a calității serviciilor publice on-line aduse cetățeanului cu ajutorul unui sistem informatic integrat implementat la nivelul instituțiilor publice partenere, care să gestioneze Registrul Agricol în format electronic și să realizeze un management intern performant.

Linkuri externe

Data creare: 26-05-2017 10:06:15