Primaria Comunei Rebricea - judetul Vaslui » Telefon: 0235.457050 » Program de lucru: Luni-Vineri 8-16

"Guvernare transparentă, deschisă și participativă"

Secretariatul General al Guvernului, în calitate de beneficiar, și Ministerul Afacerilor Interne, în calitate de partener, implementează proiectul: „Guvernare transparentă, deschisă și participativă - standardizare, armonizare, dialog îmbunătățit" - cod SIPOCA 35, cu aplicare națională, care se derulează începând cu 27 iulie 2018. Scopul proiectului constă în creșterea gradului de transparență a actului de guvernare la nivel central și local.

Mai multe informații puteți afla accesând link-ul de mai jos:

Linkuri externe

Data creare: 13-02-2019 14:45:27