Anunț selecție partener privat

Unitatea administrativ teritorială Comuna Rebricea din județul Vaslui anunță organizarea unei proceduri de selecție a unui partener privaț pentru încheierea unui Acord de parteneriat în vederea realizării unui proiect și depunerii cererii de finanțare aferente, în cadrul PROGRAMULUI OPERAŢIONAL CAPITAL UMAN, Axa prioritară 5 - Dezvoltare locală plasată sub responsabilitatea comunității, Obiectivul tematic 9: Promovarea incluziunii sociale, combaterea sărăciei și a oricărei forme de discriminare, Prioritatea de investiții 9.vi: Strategii de dezvoltare locală plasate sub responsabilitatea comunității, Obiectivul specific 5.2: Reducerea numărului de persoane aflate în risc de sărăcie sau excluziune socială din comunitățile marginalizate din zona rurală și orașe cu o populație de până la 20.000 locuitori prin implementarea de măsuri/ operațiuni integrate în contextul mecanismului de DLRC.

Detaliile referitoare la procedură le regăsiți în fișierul de mai jos:

Anunț selecție partener privat
Comunicare - rezultat selecție partener privat (afișat la 21.08.2020)

Data creare: 06-08-2020 12:57:31