ANUNȚ RECRUTARE ȘI SELECȚIE PERSONAL CONTRACTUAL

Primaria comunei Rebricea, județul Vaslui, organizează în data de 22 martie 2021, CONCURS pentru recrutare și selecție personal contractual, pe perioada determinată, pe posturi în afara organigramei, în cadrul proiectului ”Centrul Integrat de Servicii Comunitare Rebricea”, cod proiect 139981.

Anunț concurs (afișat la 24.02.2021)
Listă cuprinzând rezultatul selecției dosarelor (afișat 11.03.2021)
Listă cuprinzând rezultatul probei scrise (afișat la 22.03.2021, ora 12.00)
Listă cuprinzând rezultatul la interviu (afișat la 22.03.2021, ora 15.00)
Centralizator nominal cuprinzând punctajele finale la concursul de recrutare și selecție personal în cadrul proiectului POCU.

Data creare: 24-02-2021 15:24:25