ANUNȚ PUBLICARE DOCUMENTE CADASTRU SISTEMATIC

Unitatea administrativ-teritorială REBRICEA, din județul VASLUI anunță publicarea documentelor tehnice ale cadastrului pentru sectoarele cadastrale nr. 5-NEGUROAIA TATOMIREȘTI, 15-DEAL MĂCREȘTI, 43-LA IZVOR-SASOVA, 59-VĂLMĂȘIE OGOARE TUFEȘTII DE JOS, 79-GRADINĂRIE ȘES BOLAȚI, 89-REBRICIOARA, 90-DRUMUL REBRICII, 96-FÂNAȚ SASOVA (cu diminuările rezultate din măsurători corespunzatoare fiecărui sector) începând cu data de 16.06.2021, pe o perioadă de 60 de zile, la sediul Primariei REBRICEA, conform art. 14 alin. (1) și (2) din Legea cadastrului și a publicității imobiliare nr. 7/1996, republicată, cu modificările și completările ulterioare. Cererile de rectificare ale documentelor tehnice vor putea fi depuse la sediul primăriei și pe site-ul Agenției Naționale de Cadastru și Publicitate Imobiliară.

PLAN CADASTRAL SECTOR 5
OPIS ALFABETIC SECTOR 5