Anunț concurs recrutare CONSILIER JURIDIC ȘI CONSILIER ACHIZIȚII PUBLICE

Primaria comunei Rebricea cu sediul în localitatea Rebricea, comuna Rebricea, judeţul Vaslui organizeazã în data de 11.04.2022, concurs de recrutare pentru ocuparea a două funcții publice de execuție, vacante, și anume CONSILIER JURIDIC, Clasa I, grad profesional superior, în compartimentul Juridic, transport public local și autoritate de autorizare și respectiv CONSILIER ACHIZIȚII PUBLICE, clasa I, grad profesional debutant, în compartimentul Achiziții publice și urbanism din cadrul aparatului de specialitate al primarului comunei Rebricea, județul Vaslui.

Anunț concurs recrutare pentru ocuparea a două funcții publice de execuție, vacante, și anume CONSILIER JURIDIC, Clasa I, grad profesional superior, în compartimentul Juridic, transport public local și autoritate de autorizare și respectiv CONSILIER ACHIZIȚII PUBLICE, clasa I, grad profesional debutant, în compartimentul Achiziții publice și urbanism din cadrul aparatului de specialitate al primarului comunei Rebricea, județul Vaslui (afișat 09.03.2022, ora 08.00)
LISTA cuprinzând rezultatul selectiei dosarelor depuse pentru sustinerea concursului de recrutare, pentru ocuparea functiei publice de execuție, vacante, de CONSILIER ACHIZIȚII PUBLICE - grad profesional debutant (afișat 01.04.2022, ora 09.00)
LISTĂ cuprinzând rezultatul probei scrise la concursul de recrutare, pentru ocuparea functiei publice de execuție, vacante, de Consilier achiziții publice, clasa I, grad profesional debutant (afișat 11.04.2022, ora 12.00)
LISTĂ cuprinzand rezultatul la interviu la concursul de recrutare, pentru ocuparea functiei publice de execuție, vacante, de CONSILIER ACHIZIȚII PUBLICE - grad profesional debutant (afișat 11.04.2022, ora 14.30)