Anunț concurs recrutare CONSILIER JURIDIC

Primăria comunei Rebricea, cu sediul în localitatea Rebricea, comuna Rebricea, judeţul Vaslui, organizeazã în data de 30.05.2022, concurs de recrutare pentru ocuparea funcției publice de execuție vacante de CONSILIER JURIDIC, Clasa I, grad profesional superior, în compartimentul juridic, transport public local și autoritate de autorizare din cadrul aparatului de specialitate al primarului comunei Rebricea, județul Vaslui.

Anunț concurs consilier juridic (afișat 28.04.2022)
LISTĂ cuprinzând rezultatul selectiei dosarelor depuse pentru susținerea concursului de recrutare, pentru ocuparea functiei publice de execuție, vacante, de CONSILIER JURIDIC- Clasa I, grad profesional SUPERIOR, în compartimentul Juridic, transport public local și autoritate de autorizare din cadrul aparatului de specialitate al primarului comunei Rebricea, județul Vaslui( afișat 20.05.2022, ora 10.00)

Data creare: 28-04-2022 08:55:48