Comuna Rebricea --> Achiziții publice --> Strategie de dezvoltare

Strategia de dezvoltare a comunei Rebricea

Dezvoltarea și modernizarea comunitãții locale depinde numai de factorii locali, de legislativul și executivul fiecãrei comune, ea neputându-se realiza decât numai din interior prin stabilirea cu prioritate a strategiilor de dezvoltare și identificarea surselor de finanțare a proiectelor de dezvoltare localã, conform standardelor europene. Sperãm cã aceastã strategie de dezvoltare a comunei Rebricea, va avea efecte concrete în perioada urmãtoare, vis-a-vis de integrarea noastrã în Comunitatea Europeanã.

Mai jos puteți consulta portofoliul de proiecte cuprins în Strategia de Dezvoltare Localã a comunei Rebricea pentru perioada 2014-2020:

Portofoliul de proiecte (extras SDL Rebricea 2014 - 2020)

Data creare: 13-05-2015 09:40:48