Anunț selecție partener privat

Unitatea administrativ-teritorială Comuna Rebricea din județul Vaslui anunță organizarea unei proceduri de selecție a unui partener privaț pentru încheierea unui Acord de parteneriat în vederea realizării unui proiect și depunerii cererii de finanțare aferente, în cadrul PROGRAMULUI OPERAŢIONAL CAPITAL UMAN, Axa prioritară 5 - Dezvoltare locală plasată sub responsabilitatea comunității, Obiectivul tematic 9: Promovarea incluziunii sociale, combaterea sărăciei și a oricărei forme de discriminare, Prioritatea de investiții 9.vi: Strategii de dezvoltare locală plasate sub responsabilitatea comunității, Obiectivul specific 5.2: Reducerea numărului de persoane aflate în risc de sărăcie sau excluziune socială din comunitățile marginalizate din zona rurală și orașe cu o populație de până la 20.000 locuitori prin implementarea de măsuri/ operațiuni integrate în contextul mecanismului de DLRC.

Detaliile le regăsiți în documentele de mai jos.

Anunț selecție partener privat (afișat la 06.08.2020)
Comunicare rezultat selecție candidaturi (afișat la 21.08.2020)

Data creare: 06-08-2020 11:02:11