ANUNȚ RECRUTARE ȘI SELECȚIE PERSONAL CONTRACTUAL

Primaria comunei Rebricea cu sediul în localitatea Rebricea, comuna Rebricea, judeţul Vaslui organizează în data de 22 octombrie 2021, CONCURS pentru recrutare și selecție personal contractual, pe perioada determinată, pe posturi în afara organigramei, în cadrul proiectului ”Centrul Integrat de Servicii Comunitare Rebricea”, cod proiect 139981.
Detalii referitoare la procedură regăsiți în documentul de mai jos:

Anunț concurs (afișat la data 01.10.2021) ora 10.00
Listă cuprinzând rezultatul selecției dosarului depus la concursul organizat pentru recrutarea și selecția personalului contractual ÎN CADRUL PROIECTULUI "CENTRUL INTEGRAT DE SERVICII COMUNITARE REBRICEA", funcția Coordonator CISC.

Data creare: 01-10-2021 08:55:42