Anunț concurs (personal contractual)

Primaria comunei Rebricea cu sediul în localitatea Rebricea, comuna Rebricea, judeţul Vaslui organizeazã in data de 11.02.2021, CONCURS pentru ocuparea postului de MUNCITOR CALIFICAT, post vacant, de natura contractuală de execuție, pe perioada nedeterminată, în cadrul Compartimentului Administrativ-gospodaresc, din cadrul aparatului de specialitate al primarului comunei Rebricea, Judetul Vaslui, conform H.G. nr. 286/2011, modificată și completată de H.G. nr.1027/2014.

Anunț concurs personal contractual (afișat la 20.01.2021)
Lista cuprinzând rezultatul selecției dosarelor (afișat la 05.02.2021)
Lista cuprinzând rezultatul probei scrise (afisat la 11.02.2021, ora 12.00)
Listă cuprinzând rezultatul la interviu(afișat 12.02.2021, ora 14.45)
Centralizator nominal cuprinzând punctajele finale la concursul pentru ocuparea postului de muncitor calificat.

Data creare: 20-01-2021 11:29:46