Convocare ședință ordinară C.L. Rebricea - 29 iulie 2022

Se convoacă Consiliul local al comunei Rebricea, judeţul Vaslui, în şedinţă ordinară, în data de 29 iulie 2022, ora 13.00, la caminul Cultural al comunei Rebricea.

Dispoziția nr. 418/2022
1. Proiect de hotărâre privind alegerea preşedintelui de şedinţă pentru perioada august-octombrie 2022.
2. Proiect de hotărâre privind aprobarea contului de execuție al bugetului local pentru trimestrul II 2022.
3. Proiect de hotărâre privind modificarea HCL 40/2021 privind desemnarea reprezentanţilor Consiliului local Rebricea în CA al Şcolii Gimnaziale nr. 1 Draxeni pentru anul școlar 2021–2022.
4. Proiect de hotărâre privind atribuirea unei suprafețe de teren din domeniul privat al comunei Rebricea, județul Vaslui, în temeiul Legii 15/2003, doamnei FRUNZĂ BIANCA.
5. Proiect de hotărâre privind aprobarea rectificării II - buget local pentru anul 2022.
[SUPLIMENTARE] Proiect de hotărâre privind însuşirea propunerii Comisiei speciale pentru întocmirea inventarului, de completare a inventarului bunurilor care aparțin domeniului privat al comunei Rebricea, atestat prin Hotărârea Consiliului Local Rebricea nr. 7/2016.
[SUPLIMENTARE] Proiect de hotărâre privind atribuirea unei suprafețe de teren din domeniul privat al comunei Rebricea, județul Vaslui, în temeiul Legii 15/2003 privind sprijinul acordat tinerilor pentru construirea unei locuinţe proprietate personală, domnului NĂZĂREANU SEBASTIAN-VASILICĂ.

Data creare: 22-07-2022 10:40:29